Jdi na obsah Jdi na menu
 


pozri si !

21. 4. 2006

Připrav dokonale "náhodné" setkání
První měsíc školy je za tebou, a co se týče nových platonických lásek z ostatních tříd či vyšších ročníků, už máš určitě jasno. Nejvyšší čas dát mu o sobě (jasně že nenápadně:-) vědět!

Těch pár týdnů určitě stačilo k tomu, aby sis ve škole vyhlédla nějakého kluka, kterého prostě musíš dostat, ať to stojí, co to stojí. Tvou situaci může komplikovat skutečnost, že:
* vyhlédnutý borec o tobě prozatím neví
* záměrně tě přehlíží
* je idolem řady dalších holek
* popřípadě se věnuje té, která přišla před tebou

Neztrácej naději a připrav si plán. Co k tomu bude zapotřebí?
* trocha trpělivosti
* případná spolupráce kamarádek
A pokud to tentokrát nevyjde, můžeš být ráda, že jsi čas ve škole věnovala něčemu příjemnějšímu a užitečnějšímu, než je šrotování soustavy chemických prvků.

Zjisti o něm co nejvíce informací:
* na internetu nebo na nástěnkách si najdi rozvrh jeho třídy
* seznam se s některou z jeho spolužaček, nenápadně pak můžeš řeč zavést na kluky z její třídy a samozřejmě i na NĚHO
* zjisti, jaké má zájmy, jestli navštěvuje nějaké kroužky nebo má nějaké specifické záliby
* pozoruj, kde se odehrává vyučování jeho třídy, kdy a kam se přesunují, abys mohla naplánovat "náhodné setkání na chodbě"
* zjisti, kdy a kudy chodí do školy

Naplánuj akci:
* pár dní před zahájením akce se pořádně připrav, aby tě pak nezaskočily nepromyšlené detaily
* rozhodně měj ve skříni připravená nějaká sexy trička pro případ, že se "chytí"
* svěř se své nejlepší kamarádce a popros ji, aby ti předávala informace o tom, kde, kdy a s kým ho viděla
* promysli si, co mu v případě kontaktu chceš říct
* snaž se být vidět s co nejvíc kamarádkami
* před zahájením akce a také v jejím průběhu se bav i s ostatními kluky, ale nepouštěj si je moc "k tělu", nikdy nevíš, jestli zrovna nepůjde kolem
Pusť se do svého plánu:
* pokud jsi zjistila, kdy chodí do školy, přizpůsob se jeho návykům - - zkus to udělat tak, abyste do dveří vcházeli společně, aby ti je prostě sem tam "musel" podržet
* občas mu věnuj letmý úsměv
* využij třídní knihy - v den, kdy ti to bude obzvlášť slušet, podstrč jejich třídnici na stůl vaší učitelky, a pak se dobrovolně nabídni, že ji zaneseš do jeho třídy
* běž na oběd ve stejnou dobu jako on, sedni si k sousednímu stolu a s kamarádkami se bav na téma, o kterém jsi zjistila, že ho zajímá l oslov ho s prosbou o pomoc (na to kluci dají, mají tak pocit, že jsou uznávaní a obdivovaní:-)
* napiš mu dopis, který mu dáš v šatně do bundy (je to originálnější než profláknutá SMS), nepodepisuj se ale, jen ho upozorni na to, že je na škole někdo, komu se líbí
* zúčastni se stejné akce jako on - - nejlepší jsou sportovní kurzy, soustředění, exkurze apod.
* v případě, že dlouho očekávané setkání tváří v tvář vyjde, měj v zásobě několik připravených vět - - trapné zírání je to nejhorší
* pokud procházíš diskotékou, abys zjistila, kde a s kým se zrovna nachází, vezmi si k ruce kámošku, která tvé koulení očima kolem alespoň trochu zmírní

A nakonec:
* Rozhodni se, kdy a proč akci ukončíš! Nezapomínej při pronásledování jednoho idola, kterému nic nedochází, že jsou kolem další, kteří by za to určitě taky stáli! A skončí-li to trapasem, odejdi se vztyčenou hlavou:-).

NA CO SI DÁT POZOR
!!! Neopakuj staré finty. Chodit se dívat každý den, když je jeho třída na obědě, zda nezměnili jídelníček, je po pár dnech velmi nápadné.
!!! Nepostávej sama na chodbě ve chvíli, kdy víš, že půjde kolem!
!!! Nespoléhej se pouze na trik s třídní knihou! Pokud tvůj idol sedí v poslední lavici a dění ve třídě ho absolutně nezajímá, bude to zbytečné...
!!! Vyhýbej se trapným "náhodným" setkáním, kdy ho po hodině hledání najdeš a vzmůžeš se jen na: "Jé, ahoj, to je překvapení, že jsi tady."
!!! Nesvěřuj se se svým objevem celé třídě, není nic horšího než situace, ve které se borec o tobě dozví jako o té, co za ním už dlouho "dolejzá"!
!!! Neber jeho náhodné úsměvy a pohledy jako symbol svého vítězství. Dokud ti nepadne do náruče, není nic vyhráno.
!!! Pořádně si rozmysli, jestli ho opravdu chceš a stojí ti za tu energii.

RADIM (17) "Jeli jsme na vodák sjíždět Vltavu. Třetí večer u ohně jsem si všiml Markéty z prváku, fakt pěkná kočka. Během večera jsme si začali vykládat, byla jí zima, nabídl jsem jí svůj spacák a nad ránem jsme už leželi vedle sebe na trávě. Jezdil jsem na kajaku, takže jsem ji mohl během dne jen pozorovat, jak se veze s někým jiným na lodi. Večer jsme skoro pokaždé vedle sebe usnuli, párkrát mi dala před spaním pusu. Po návratu ji čekal u autobusu její kluk, ale během léta se s ním rozešla a teď chodí se mnou. Škoda, že jsem si jí nevšiml dřív, mohla už teď být skvělou kajakářkou!"

MARKÉTA (16) "Radim se mi líbil od prvního týdne na gymplu. Když jsme šli do divadla, sedla jsem si vždycky kousek od něj, na oběd chodila ve stejný čas jako on, večery trávila v klubu, kam chodil. Dokonce jsem mu poslala dva dopisy! Měl být na školním výletě, ale chyběl. Vzdala jsem se poslední naděje a začala chodit s Mirkem. Radim na další výlet jel. Nechtěla jsem myslet na starou platonickou lásku a nevšímala si ho. Když mě oslovil, zamrazilo mě. Nebyla jsem tak skvěle upravená, jako když jsem ho ,plánovaně‘ potkávala. Vyrazil mi dech slovy: Nikdy předtím jsem si tě nevšiml, jak to, že mi tak skvělá holka unikla?"

ONDŘEJ (16) "Za mnou celý prázdniny na koupališti pořád chodila jedna holka, vždycky si lehla kousek od mojí deky, až jsem na ni byl tak alergický, že jsem musel poprosit ségru, aby šla párkrát se mnou a dělala, že je moje holka!"

MICHAL (17) "Tehdy si ode mě pořád jedna holka půjčovala nějaký knížky. Bylo to ale jen proto, aby si nás všimly holky z její třídy. Pak jsem se od jednoho kámoše dozvěděl, že ty knihy ani nečetla, že si je půjčovala jen proto, aby mě viděla."
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář